Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Çocuklara Hangi Kitapları Okumalı? (3-5 Yaş)

12 Ekim 2019 @ 16:00 - 18:00

Çocuk kitapları hayatla ilgili bize çok şey söylüyor. Çok anlam yüklediğimiz ve sayfalarca anlatabileceğimiz kavramları örneklendirme biçimi, ele aldığı kavramı bir zihne çengelli iğneyle takabilme becerisi yetişkinleri de çocuk kitapları ile tanıştırma arzusuna dönüştü. Çocuklarımıza hangi kitapları okumalıyız? Kendimiz için hangi çocuk kitaplarını okumalıyız?

Bu seminerde Doç. Dr. Aslı Kotaman ile birlikte, 3-6 yaş grubunda “acı”, “mutluluk”, “kayıp”, “sabır” gibi kavramlara, çocuk kitapları dolayımıyla bir bakış atacağız.

Şair Fredrick’ten Fil Elmer’a uzanan pürüzsüz bir yol bu. Gelin bu yolu beraber keşfe çıkalım. 2 Saatlik seminerde çocuk kitapları dünyasına yeni adım atacak olanlarla beraber okuyalım.

Doç. Dr. ASLI KOTAMAN Hakkında:
Marmara Üniversitesi İletişim Bölümü lisans, Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Bölümü Yüksek Lisans, Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nde doktora çalışmalarını tamamlayan Kotaman, 2013 yılında Doçent oldu.

Beykent Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Bölüm Başkanı olarak devam ettiği akademik kariyeri sırasında pek çok bilimsel kuruluşta aktif üye olarak görev almış, onlarca makalesi ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayınlandı.

Akademik çalışmalarının yanı sıra ağırlıklı olarak organizasyonel gelişim, kurum kültürü ve kişisel gelişim eğitimleri veren Aslı Kotaman, “geziciatölyeler” ismiyle çeşitli seminer ve atölyeler düzenliyor Sosyoloji, edebiyat, psikoloji ve felsefeye duyduğu ilgi verdiği dersleri şekillendiriyor “Zihin Koleksiyoncusu:Dönüşümün Kitabı” isimli kitabı bu yıl yayımlanan Kotaman, T24 sitesinde haftalık makaleler yazıyor.

Seminer Bilgi- Kayıt için:
abdusunceatolyesi@yahoo.com / 0553 913 17 16

Detaylar

Tarih:
12 Ekim 2019
Saat:
16:00 - 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
https://www.facebook.com/events/2441564202794596/

Organizatör

A&B Düşünce Atölyesi

Mekan

Osmanağa Mahallesi Reşit Efendi Sk. No: 42 D:6 Kadıköy – İstanbul
İstanbul, + Google Haritalar